|
Jose Romo byłby dobry ale do drugiej linii, a nie na wysuniętego napastnika.
Generalnie to po tych turbotestach nie ma sensu zbyt wiele się spodziewać. Już gra petarda bałkańska - eksperyment Zdzisia niezniszczalnego Kapki. Więcej takich eksperymentów, a wylądujemy w drugiej lidze.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 03.07.2013 o godz. 23:21.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|