Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64374
Stary 03.07.2013, 23:14
Jose Romo byłby dobry ale do drugiej linii, a nie na wysuniętego napastnika.

Generalnie to po tych turbotestach nie ma sensu zbyt wiele się spodziewać. Już gra petarda bałkańska - eksperyment Zdzisia niezniszczalnego Kapki. Więcej takich eksperymentów, a wylądujemy w drugiej lidze.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 03.07.2013 o godz. 23:21.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując