|
BARDZO ważna i pilna sprawa (przepraszam za wersaliki)
Gdzie kupię w Krakowie kwiaty w ... nocy, konkretnie 4-5 rano. Jutro przywożę żonę ze szpitala z córeczką. Help dziewczyny i chłopaki...
Rynek? Stoją panie w nocy? Chyba nie...
Ostatnio edytowane przez Kaan : 03.07.2013 o godz. 21:07.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|