Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15397
Stary 03.07.2013, 20:30
http://www.transfermarkt.de/de/yoich...er_114198.html
http://www.transfermarkt.de/de/shusa...ler_81787.html
http://www.transfermarkt.de/de/masat...er_114202.html
http://www.transfermarkt.de/de/nikki...er_129684.html
http://www.transfermarkt.de/de/genki...ler_79377.html
http://www.transfermarkt.de/de/yosuk...er_106056.html
http://www.transfermarkt.de/de/junya...er_123252.html
http://www.transfermarkt.de/de/hotar...er_118492.html
http://www.transfermarkt.de/de/manab...er_110877.html

gdybym miał kasę, multum milionów €, to ściągnąłbym tych piłkarzy do nas
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując