Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64372
Stary 03.07.2013, 20:20
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ależ oczywiście:

Alessandro Celin - 24 lata
Carlos Eduardo - 20 lat
Ostoja Stjepanović- 28 lat


Dziś do drużyny dołączyć ma Jose Romo - 20 lat.
Mhm... Beggars can't be choosers... Jak widzę wiek Stjepanovicia to chciałbym go z miejsca odpalić, ale jakoś się ta nasza defensywa trzymała, kiedy był na boisku. A alternatywą jest Wilk, który może i się stara, ale umiejętności z miesiąca na miesiąc pokazuje tylko słabsze. Mimo wszystko człowiek zdaje sobie sprawę jak trudne czasy nastały dopiero kiedy takich gości mamy kontraktować.

Co do Brazylijczyków, to tego Eduardo jeszcze bym ewentualnie pomęczył testami. Ma gość śmiałość do piłki, a to wśród rodzimych kopaczy niestety rzadkość - nawet jak się taki trafia to go natychmiast trenerzy potrafią tego oduczyć. A jednak na skrzydle trzeba próbować grać 1 na 1. Oczywiście braków jest u niego zatrzęsienie, ale w tym wieku jeszcze można myśleć o nadrobieniu tego i owego.

Napastnik fajnie pracuje na drużynę bez piłki, ale po 50 minutach "zdechł" i "na piłce" nic ciekawego nie pokazał. Jakby był młodszy to może bym go jeszcze testował, a tak raczej bez żalu można odpalić.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując