Zohan napisał(a):

|
Czy nie mógł powiedzieć "Daliśmy dupy po godzinie gry, tak jak reprezentacja na Euro"?
|
Jakby tak powiedzial to zaraz by sie znalazł jakis inny forumowicz, ktory chcialby byc trendy i przyczepiłby sie, ze takimi wypowiedziami zrzuca odpowiedzialnosc za przegrany mecz na mlodych zawodnikow, ktorzy weszli po godzinie i tym samym niszczy ich pewnosc siebie.
Qrwa, pokolenie weszlo ...