Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5548
Stary 03.07.2013, 20:18
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Czy nie mógł powiedzieć "Daliśmy dupy po godzinie gry, tak jak reprezentacja na Euro"?
Jakby tak powiedzial to zaraz by sie znalazł jakis inny forumowicz, ktory chcialby byc trendy i przyczepiłby sie, ze takimi wypowiedziami zrzuca odpowiedzialnosc za przegrany mecz na mlodych zawodnikow, ktorzy weszli po godzinie i tym samym niszczy ich pewnosc siebie.

Qrwa, pokolenie weszlo ...
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując