Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5543
Stary 03.07.2013, 19:29
U nas też Przeciez mamy mieć 7 transferów jeszcze.
Fajnie że grają piłka po ziemi, starają się grać z klepki. Dalej brakuje nam napastnika z prawdziwego zdarzenia. Utrzymać się utrzymamy ale bez jakikolwiek wzmocnień to górnej połówki możemy się nie złapać.
Odpowiedz cytując