U nas też

Przeciez mamy mieć 7 transferów jeszcze.
Fajnie że grają piłka po ziemi, starają się grać z klepki. Dalej brakuje nam napastnika z prawdziwego zdarzenia. Utrzymać się utrzymamy ale bez jakikolwiek wzmocnień to górnej połówki możemy się nie złapać.