Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23269
Stary 03.07.2013, 19:16
Cytat:
Nikt sie nie zajmie przyszłością tylko przeszłością ,bo to latwiejsze. Bedą rozliczać wszystkich do Grunwaldu wstecz. Kaczyński bedzie budował muzea i pomniki ( na swoją cześć zapewne też...)
Nie ma przyszłości bez przeszłości. To co jest tu, teraz w Polsce to konsekwencja przeszłości i już nie mówię o dawnych czasach ale nawet latach 40-90 XX wieku. Mamy w kraju kurestwo i syf bo ktoś zapomniał rozliczyć się z komunistyczną przeszłością. Przez to, że komunistyczne szuje nie zostały powieszone na drzewach dziś ci sami ludzie zajmują wysokie stołki, ci sami sędziowie, którzy skazywali patriotów w fikcyjnych procesach dalej pilnują prawa, ci sami zomowcy, którzy pałowali ludzi walczących niejako z okupantem (choć ten okupant miał ciało Polaka ale umysł sowiecki) dzisiaj pałują ludzi, ci sami konfidenci i agenci dziś nam mówią co jest dobre a co złe, co jest moralne i niemoralne i jak się zachowywać. Nie widzisz w tym wszystkim głupoty i jakiejś sprzeczności?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.