|
Przed wszystkim na ten moment oprócz napastników czy innych graczy z pola potrzebujemy BRAMKARZA. O ile nie znam umiejętności Bieszczada to Kocoń jest lewarem ( wiem, bo widziałem go w akcji ), ale największy problem jest z Miśkiewiczem, bo ten bramkarz nigdy nie był dobry. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale w momencie kiedy odchodził do Milanu był drugim bramkarzem w Kmicie Zabierzów, bo pierwszym był Wróbel (rocznik 1990) a przejście Miśka do Włoch było zasługą tylko znajomości. Na potwierdzenie tego przemawia fakt, że we Włoszech kariery nie zrobił nawet w słabszych drużynach, dlatego nie dajcie się zwieść jego CV bo to był, jest i jeśli nagle go nie olśni, będzie leszcz.
|