Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23266
Stary 03.07.2013, 17:44
york09 napisał(a):Wyświetl post
W podstawówce miałem historię z Polsko_ruskim punktem widzenie. A teraz chcę prawdziwej historii. Czy to coś złego?
Przecież w 44 ruscy wcale nie ostrzeliwali samolotów dostarczających żywność powstańcom.Tej daty też w polskiej historii nie było" 17 września 1939"
I właśnie taka kiedyś była historia z polskiego punktu widzenia.
Ja mogę i Chiński punkt widzenia poprzeć jeżeli pokaże prawdę.
Jasne gdzie była ta podstawówka? O Katyniu uczyli? Więc nie bredź propagandzisto.

Nie strzelali? To dlaczego samoloty nie mogły tankować na prawym brzegu Wisły? Słucham ...

Jaka Polska? Nie Polska tylko komusza. Tylko kretyn nie dostrzega różnicy.
Hej Nasz TS !!