Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23264
Stary 03.07.2013, 17:04
york09 napisał(a):Wyświetl post
W/g Kaczyńskiego to Polacy byli zawsze cacy w wokół mieli samych wrogów.
Podpiszę się pod każdą historią która pokaże prawdziwy punkt widzenia a nie polski
Takie właśnie mądrości wciska lemingom do pustych czaszek komusza propaganda . Komuch z założenia wie że polski punkt widzenia jest fałszywy. Przecież w 44 ruscy wcale nie ostrzeliwali samolotów dostarczających żywność powstańcom. Wcale nie zabronili Berlingowcom przepływać z Pragi przez Wisłę. To tylko polski punkt widzenia, pod którym komuch z nocnej zmiany się nie podpisze.

wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
A to co ty chcesz, żeby w Polsce powstawały muzea pamięci niemieckiej, pruskiej, rosyjskiej, austriacko-węgierskiej? Żydowskich Ci nie wystarczy?
Widzisz już różnicę między PiSem a nocną zmianą?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.07.2013 o godz. 17:09.
Hej Nasz TS !!