york09 napisał(a):

W/g Kaczyńskiego to Polacy byli zawsze cacy w wokół mieli samych wrogów.
Podpiszę się pod każdą historią która pokaże prawdziwy punkt widzenia a nie polski
|
Takie właśnie mądrości wciska lemingom do pustych czaszek komusza propaganda

. Komuch z założenia wie że polski punkt widzenia jest fałszywy. Przecież w 44 ruscy wcale nie ostrzeliwali samolotów dostarczających żywność powstańcom. Wcale nie zabronili Berlingowcom przepływać z Pragi przez Wisłę. To tylko polski punkt widzenia, pod którym komuch z nocnej zmiany się nie podpisze.
wiesniak84 napisał(a):

|
A to co ty chcesz, żeby w Polsce powstawały muzea pamięci niemieckiej, pruskiej, rosyjskiej, austriacko-węgierskiej? Żydowskich Ci nie wystarczy?
|
Widzisz już różnicę między PiSem a nocną zmianą?