marcin19876 napisał(a):

Należy pamiętać że trzeba się pozbyć graczy którzy nic nie wnoszą wręcz osłabiają Wisłę a więc:
Bramkarze: Bieszczad, Kocoń
Obrońcy: Czekaj, Bunoza, Jovanovic
Pomocnicy: Garguła, Wilk, Buras, Szewczyk, Burdenski
Napastnicy: Boguski
Czyli kolejnych 11 zawodników do wymiany....
|
Jak Jovanovic nie mial kontuzji i zdolal rozegrac 2+ mecze to pozniej smigal na prawej az milo.. w formie jeden z lepszych prawych obroncow w Ekstraklasie.. Koncowke sezonu mial bardzo dobra.. Plusem jest ze w obronie na kazdej pozycji moze grac
Wilk troche obnizyl loty, ale jak wiekszosc za Kulawika czy Probierza... Ale zostawia wiele serca na boisku i duzo czarnej roboty odwala..