Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23258
Stary 03.07.2013, 12:42
No właśnie mi chodzi o te "zasadnicze różnice". Głosuję na PO tylko po to żeby Kaczyński nie wygrał bo będzie wojna z ruskimi, Kościół, Smoleńsk itp itd - takie zasadnicze różnice dostrzegają ludzie i głównie o to mi chodziło z tym praniem mózgów. I argumenty na takim poziomie zauważyłem też tutaj (nie odnoszę się do Ciebie jak coś).

A jakie widzę rozwiązanie? Jest tylko jedno - zrobić coś na wzór Islandii albo zrobić jakąś rewolucję i zacząć od nowa ale to tylko takie czcze gadanie.