Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64354
Stary 03.07.2013, 11:42
sorry ale zawodnik z 4 ligi niemieckiej powinien co najwyżej podać piłki w Wiśle Kraków a nie grać w pierwszej drużynie... no chyba że my szykujemy drużynę na 1 czy 2 ligę to co innego...a tak na marginesie - najpierw testowaliśmy i przestaliśmy bo kompromitacja, teraz zapraszamy na nie wiadomo co, ciekawe co będzie później jak się znów okaże że te zaproszenia to jedna wielka kompromitacja już i tak słabiutkiej i mizernej Wisły.
Ostatnio edytowane przez marcin19876 : 03.07.2013 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując