Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
Od: 04.2013
Offline
#
8624
03.07.2013, 11:20
Jaaasne tylko w Wiśle mu się nie udało tak samo jak Regensburg i reprezentacja to sukces Smudy. Poza jednym PP Probierz nie osiągnął nic w żadnym klubie, w Polsce czy w Grecji. To jeszcze większy megaloman niż Smuda.
Vasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasil
Znajdź inne posty napisane przez Vasil