|
@wolfy
Święte słowa. Wisła potrzebuje solidnego fachowca, który odbuduje drużynę. Ale skoro działacze nie zamierzają odbudowywać, to na czasy "zbieraniny" Smuda jest jak najbardziej słusznym wyborem. Taktyką tu nie nazdobywamy punktów, ambicjami i "ręką" trenerską - być może.
Całe szczęście, że kilka drużyn pcha się do spadku jeszcze wyraźniej, niż my.
|