Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 03.07.2013, 09:59
Znajomy studiował MiBM 3 miesiące Kierunek z tego co wiem uchodzi za jeden z bardziej perspektywicznych, ale również wymaga sporych nakładów pracy. Niewiele tak naprawdę wiem, bo to nie mój wydział, ale słyszałem, że ślęczenie do godzin porannych nad rysunkami technicznymi na I semestrze jest bardzo częste
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując