Znajomy studiował MiBM 3 miesiące

Kierunek z tego co wiem uchodzi za jeden z bardziej perspektywicznych, ale również wymaga sporych nakładów pracy. Niewiele tak naprawdę wiem, bo to nie mój wydział, ale słyszałem, że ślęczenie do godzin porannych nad rysunkami technicznymi na I semestrze jest bardzo częste