bódyń napisał(a):

|
Dodajmy ze trwalo to 1.5 sezonu. Wiec znowu nieaz tak super.
|
nigdzie nie napisałem że super , ale patrząc na suchy bilans ( a i pamiętną bramkę z połowy boiska ) i to jakich teraz nie-mamy napastników to ciekawe kiedy znowu doczekamy się choć przyzwoitego napastnika...