Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8622
Stary 03.07.2013, 08:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Dodajmy ze trwalo to 1.5 sezonu. Wiec znowu nieaz tak super.
nigdzie nie napisałem że super , ale patrząc na suchy bilans ( a i pamiętną bramkę z połowy boiska ) i to jakich teraz nie-mamy napastników to ciekawe kiedy znowu doczekamy się choć przyzwoitego napastnika...
Odpowiedz cytując