Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64347
Stary 03.07.2013, 08:33
ten Wenezuelczyk to potwierdzenie słów Bednarza, że w klubie będzie 3/4 BARDZO DOBRYCH POLAKÓW do 1/4 OBCOKRAJOWCÓW.

Bednarz albo kłamie, albo nie ma na nic wpływu i nie wie co się dzieje.
Odpowiedz cytując