Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8620
03.07.2013, 07:11
Wtedy to był już mocno zużyty fizycznie dziad.trzeba go było kupić tak z 8 lat wcześniej, ale wtedy jeszcze nie było TF_mogliśmy tylko pomarzyć o takich grajkach.
arti