|
Z tego co obiło mi się o uszy jednym z problemów jest to że okna w tych pomieszczeniach "komercyjnych" nie są uchylne, tj przez cały rok muszą być albo klimatyzowane albo ogrzewane co niestety sporo kosztuje. W ogóle ten stadion był projektowany bez pomyślunku.
|