Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 02.07.2013, 21:31
Panowie. Ważyłem ok 70kg. Aktualnie ok 80kg. Wyglądam ciut lepiej. Nawet rodzina mowi że przytyłem. No ale dobra bo teraz chce chce utrzymać te ok 79-82kg ( wzrost 178cm 22lata) wagi ale przede wszystkim wzmocnić sie fizycznie i wyglądać jeszcze lepiej. Co polecacie? Odpada siłka bo nie okropnie lubie ćwiczyć na siłowni. Od początku roku dużo jem ( praktycznie wszystko od słodyczy w umiarkowaych ilościach po jogurty makarony mleko itp ) no i regularnie ćwicze w domu -> pare serii pompek, do tego pare serii brzuszków i pare ćwiczeń hantelkami (8 lub 10kg) co ok 2 lub 3 dni. Chciałbnym dostać od Was jakieś wskazówki co ile dni ćwiczyć, jakie sobie robić mocne te "treningi"( bo ciężko treningami można nazwać 30min ćwiczenia u siebie w pokoju przy nawalającej muzyce-> swoją drogą gdyby nie ta głośna muzyka to miałbym sporo mniej motywacji to tych ćwiczeń), czy po treningach jeść( ćwicze głównie między 18 a 20 z reguły ok 2h po kolacji), czy może wystarczy woda itp ?
Podsumowanie: Cel to ok 81kg stałej wagi nabranie fajnych kształtów no i wzrost siły.
Powtarzam-siłka odpada.
Pozdro
E: Może być priv
Powód: Bo priv
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 02.07.2013 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując