Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 02.07.2013, 21:15
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Co do pracy po ekonomicznym, jak bd siedział 5 lat na dupie i nic nie robił więcej to logiczne, że pracy nie znajdziesz
O to, to.
Studia humanistyczne są dobre, ale dla osób kreatywnych, ambitnych. Dobrze dobrany kierunek daje jakąś bazę, którą trzeba rozwijać w wolnym czasie (którego np. na UJ, czy UEk-u jest od groma - wiem bo kończyłem oba Uniwersytety ). Dyplom ciekawego kierunku na tych uczelniach połączony z ogólnym obyciem / językiem (im bardziej "dziki" tym lepiej) / kursami (super pożądane są teraz umiejętności miękkie) / stażami itp. i praca niemal tak samo osiągalna, jak po AGH. Wielu znajomych naprawdę dobrze sobie radzi, praktycznie bez zarywania jakiejkolwiek nocy na naukę przez 5 lat studiów...

Grunt to nei siedzieć na dupie.


No i na koniec - pamiętać trzeba, że idą dwie studentki, jedna brzydka, a druga też z AGH
Odpowiedz cytując