Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21081
Stary 02.07.2013, 21:11
Rece opadaja...

http://stadiony.net/aktualnosci/2013..._lub_biedronka
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując