Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 02.07.2013, 20:47
Piotrek nie patrz na wiek bo to szkoda nerwów tylko zastanów się czy po tej rachunkowości po 3 latach w cyferkach i kuciu na pamięć regułek będzie Ci się chciało jeszcze coś robić. Zauważ że UEK uczy umiejętności miękkich czyli tych których każdy w krótkim okresie może sie nauczyć więc dla pracodawcy nie jesteś jakimś łakomym kąskiem. Co innego AGH jak już sam na własnej skórze się przekonałeś. Warto poświęcić tam 3,5roku dostać inż iść do pracy i mgr robić zaocznie. Gdybym ja miał choć trochę wiedzy matematycznej nawet bym się nie zastanawiał. Pamiętaj że żyjesz raz a decyzja o studiach zaważa na całym życiu.


Alexander- jak można myśleć o prawie nie mając znajomości (sądzę że nie masz bo piszesz z takim pytaniem). na zaoczne na UJ prawo przyjmują 500 osób wg kolejności zgłoszeń a pamiętajcie że na dyplomie nie ma już kto jakie studia skończył. Więc pewnie będziesz rył kodeks aby nie odpaść a potem dostaniesz pracę w jakiejś korporacji. Zależy co lubisz jak czujesz się dobrze w kombinowaniu i zdbywaniu celów za wszelką cenę to UJ jest idealny. tam nie ma kolegów są znajomi których już po tygodniu się nie poznaje bo jak chcesz coś osiągnąć musisz patrzeć tylko na siebie i brać najwięcej jak się da dla siebie. Uważaj bo prawo na UJ jest obsadzone synalkami i córeczkami całych klanów prawniczych w Polsce (podobnie jak UW) więc przebić się jak nie jesteś prze.....m masz ałe szanse.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując