Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#686
Stary 02.07.2013, 20:03
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Chce sobie kupić dekoder do cyfry (HD) za ok 250 zł, Ferguson Ariva 102 czy kupić jakiś używany?
Ferguson Ariva 102e bardzo dobry tuner (ja mam wersje 202e ale niczym sie nie rozni) wiec powinienes byc zadowolony. Jak kupisz a nie bedziesz czegos wiedział to moge pomóc
Odpowiedz cytując