|
Lance- zależy jaka uczelnia bo każda ma osobne opłaty więc musisz sam się zorientować. i czy chcesz tylko dostawać kase przez 4miesiace czy przez cały rok.
piotrek- jeżeli AGH to wal śmiało. robota po tym jak na zawołanie zero stresu o pracę jednak przez 5 lat będziesz ostro zapierdalał. natomiast jeżeli chcesz iść do pośredniaka to uek jest najlepszy. gromada panienek co mażą o tym aby być panią prezes tylko nie wiedzą czego a kończą na recepcji w hotelu lub kolesi z przerostem ego bo rodzice kasiorę sypnęli. z tych 2 kierunków wybieraj agh i nawet się nie oglądaj.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|