Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23250
Stary 02.07.2013, 18:29
murray napisał(a):Wyświetl post
Płaczę ze śmiechu jak czytam posty użytkownika york09.
Facet pracuje na umowę zlecenie . Pracodawca chyba postawił na niego kosztem Szpenia, któremu zostawił jak widać ćwierć etatu.Wybory coraz bliżej to należy się spodziewać wysypu nowych wynalazków w najbliższym czasie. Kasa na nich będzie. Oligarchowie zasilą fundusz aby nic się w tym kraju nie zmieniło.