murray napisał(a):

|
Płaczę ze śmiechu jak czytam posty użytkownika york09.
|
Facet pracuje na umowę zlecenie

. Pracodawca chyba postawił na niego kosztem Szpenia, któremu zostawił jak widać ćwierć etatu.Wybory coraz bliżej to należy się spodziewać wysypu nowych wynalazków w najbliższym czasie. Kasa na nich będzie. Oligarchowie zasilą fundusz aby nic się w tym kraju nie zmieniło.