Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 02.07.2013, 18:03
Studiował ktoś na wimir automatyke i robotykę jak opinie
Ps. to samo pytanie odnośnie Finansów i rachunkowości na uek
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 02.07.2013 o godz. 18:10.

Odpowiedz cytując