Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23249
Stary 02.07.2013, 16:54
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Inteligentny człowiek nie będzie miał z tym problemu. No ale jak ktoś nie odróżnia prawicy od lewicy to o czym tu dyskutować. Najlepiej sobie wmawiać, że wszyscy uwzięli się na biedny Pis, który jest mesjaszem Polski i katolicyzmu.

Nie jestem w stanie podać sprawiedliwego podziału dóbr przez Stalina, Lenina, ani Kaczyńskiego. To jest utopia jak cały komunizm.

Cały Jarek, też mówi jedno robi drugie, no ale nie ten kaliber.

W kółko jedno i to samo ręce opadają. Pewnie nie widzisz sprzeczności w równym traktowaniu i w tym samym czasie wyrównywanie różnic.

Po polsku bym prosił.
Nie wszyscy tylko komuchy kolego czy zdeklarowane czy zakamuflowane walka z PiSem to podstawowy wyznacznik.

Kaczyński wszystkim sprawiedliwie obniżył składkę rentową, słyszałeś o tym? Głupio ci?

Konkrety bo się ośmieszasz, tylko nie przytaczaj flagowego przykładu bo spadnę ze stołka.

Nie wyrównywaniu różnic tylko szans. Przez choćby podobny dostęp do edukacji czy możliwości rozwoju. Jak budowa basenu, sali gimnastycznej czy stacji kolejowej w miejscach gdzie ich nie ma a są potrzebne.

Jeżeli literówka sprawia że nie rozumiesz to jej brak nic nie zmieni.

york09 napisał(a):Wyświetl post
Drozdku przeżyłem komunizm ...
Nic dziwnego z takimi poglądami ...

york09 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma takiego czegoś jak wspólne dobro. Jak będziesz miał więcej podzielisz się ze sąsiadem?żeby też miał dobrze. Nie. Bo każdy sobie rzepkę skrobie. Czy chętnie oddajesz podatek? nie a to powinno iść do wspólnego dobra.
Prezio zamiast miliony na swych goryli przeznaczać mógłby to zainwestować na bardziej szczytny cel.Żebyśmy z tej kasy wspólnie mogli korzystać.
Premia urzędasa 50 000 za tydzień roboty nie ma nic wspólnego ze wspólnym dobrem.

A Kaczyński może by i nie musiał wydawać tyle kasy na ochronę. Niestety są debile uważający walkę z nim za jedyną słuszną, a psychopatów lepiej nie lekceważyć ...

ps. może wyjaśnisz skąd komuniści mieli dom na Żoliborzu? Lenin im wybudował?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.07.2013 o godz. 17:11.
Hej Nasz TS !!