Elefant napisał(a):

|
Jedynym sensownym źródłem informacji jest to, że projekt był zmieniany pod dyktando holenderskiej firmy konsultingowej, właśnie w celu lepszego wykorzystania zaplecza.
|
Chodzi Ci o ten raport?
" ... radny Stawowy, który ujawnił wczoraj fragmenty raportu holenderskiej firmy The Stadium Consultancy z kwietnia 2008 r. Dokument zawiera poprawki do projektu stadionu"
Linki:
http://www.stadiumconsultancy.com/en.../RefKrakow.php
http://www.stadiumconsultancy.com/en...islaKrakow.php
Wychodzi że
raport był zamówiony pod kątem przystosowania stadionu do wymogów UEFA i na UEFA 2012.
Dzięki Obłutowiczowi mieliśmy takie kwiatki jak np. to że piłkarze obu drużyn spotykają się w narożniku i z niego wspólnie wychodzą na mecz co jest sprzeczne z przepisami UEFA, dlatego też np. pod trybuną dobudowana została dodatkowa szatnia.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA