|
Drozdku przeżyłem komunizm przeżyję i kaczyzm. Gorzej z wami młodymi.
BBudowniczy jakoś na temat tych naszych wykresów się nie wypowiadasz. A czy one nie są podobne.albo to zbieg okoliczności. Co do opieki nad matką prezesa to z takim samym efektem NFZ by za darmo się zaopiekował.
Więc niepotrzebnie dom (prezent od komunistów) sprzedał.
Co niektórzy piszą aby mnie zbanować. Między nami taka różnica że ja bym nie chciał aby np. Drozda lub BBudowniczego nie było wśród nas, bo z kim można by było się dogadzać. Na tym dziale zrobiło by się smutno.
Drozdzie Przeciwników PISu nazywasz komunistami. A napisz od kogo rodzina Kaczyńskich dostała dom na Żoliborzu. Od kogo żołnierz AK. Rajmund dostał dom i przywileje o których zwykły śmiertelnik a nawet komunista nie mógł pomarzyć w powojennej Warszawie.
Na pewno nie odpiszesz.( Nie oczekuję odpowiedzi bo oboje ją znamy.)
Ostatnio edytowane przez york09 : 02.07.2013 o godz. 16:38.
|