Galonek napisał(a):

|
Skąd wzięliście kwotę 20.000 zł? Ja "gdzieś" słyszałem, że zarabiał ok. 5.000 ZŁOTYCH miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że np. Kosa grał za 2 tysiące, nietrudno mi jest uwierzyć, że Sikor zarabiał 5 tysów.
|
A zasługuje na więcej (Sikorski, rzecz jasna)?