Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21075
Stary 02.07.2013, 13:49
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak Cupiał zbuduje stadion na 33 tys. w centrum Myślenic.
Na 33 tysiące? A nie wystarczy na 15-ście?
Styknie nawet dycha jeśli zlecimy z ligi.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Osobiście widzę tam hotel no ale ...jak ZIS woli mieć tam market .....
Obiło mi się o uszy, że chętnych na zagospodarowanie stadionu nie ma, ponieważ powierzchnie gospodarcze są źle zaprojektowane.
Jeśli się pojawi jakiś chętny, to nie będą wybrzydzać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.07.2013 o godz. 13:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując