KOMINEK napisał(a):

|
Tak Cupiał zbuduje stadion na 33 tys. w centrum Myślenic.
|
Na 33 tysiące? A nie wystarczy na 15-ście?
Styknie nawet dycha jeśli zlecimy z ligi.
Lukasz napisał(a):

|
Osobiście widzę tam hotel no ale ...jak ZIS woli mieć tam market .....
|
Obiło mi się o uszy, że chętnych na zagospodarowanie stadionu nie ma, ponieważ powierzchnie gospodarcze są źle zaprojektowane.
Jeśli się pojawi jakiś chętny, to nie będą wybrzydzać.