Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 02.07.2013, 13:45
Dajecie się robić jak dzieci...

Panowie, transferów może być nawet 20-ścia!
Piłkarze klasy testowanych są zwykle darmowi/za frytki i zarabiają mało. A takich kolesi jak Burdenski, Sorin i Hajduk to można wagonami sprowadzać.

Siedmiu piłkarzy to żaden szok biorąc pod uwagę naszą obecną kadrę, tylko my idziemy w ilość, ale raczej nie jakość. Jak spośród nich w piłkę będzie umaił grać jedne to już będzie sukces...

Tak więc - Godlewski nie skłamał, Smuda też pewnie prawdę powiedział. Nigdzie nie napisali, że będą to transfery dobrych piłkarzy za gotówkę
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując