Dajecie się robić jak dzieci...
Panowie, transferów może być nawet 20-ścia!
Piłkarze klasy testowanych są zwykle darmowi/za frytki i zarabiają mało. A takich kolesi jak Burdenski, Sorin i Hajduk to można wagonami sprowadzać.
Siedmiu piłkarzy to żaden szok biorąc pod uwagę naszą obecną kadrę, tylko my idziemy w ilość, ale raczej nie jakość. Jak spośród nich w piłkę będzie umaił grać jedne to już będzie sukces...
Tak więc -
Godlewski nie skłamał, Smuda też pewnie prawdę powiedział. Nigdzie nie napisali, że będą to transfery dobrych piłkarzy za gotówkę 