Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 02.07.2013, 13:15
Viper napisał(a):Wyświetl post
Po za tym już przed przyjściem Smudy mówiło się o transferach piłkarzy, których karta zawodnicza należała by do telefoniki.
Dzisiaj mamy już 2 lipca, każdy dzień to mniej czasu na zgranie, aklimatyzację w drużynie a przypominam, że 19 lipca gramy już z Górnikiem Zabrze, to w takim razie na co czeka Smuda jak piszesz, że ma wolną rękę w sprawie transferów, może mi odpowiesz ?

Chyba na CUDA
Odpowiedz cytując