Viper napisał(a):

|
Po za tym już przed przyjściem Smudy mówiło się o transferach piłkarzy, których karta zawodnicza należała by do telefoniki.
|
Dzisiaj mamy już 2 lipca, każdy dzień to mniej czasu na zgranie, aklimatyzację w drużynie a przypominam, że 19 lipca gramy już z Górnikiem Zabrze, to w takim razie na co czeka Smuda jak piszesz, że ma wolną rękę w sprawie transferów, może mi odpowiesz ?
Chyba na CUDA
