Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 02.07.2013, 12:51
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
W 7? Nie wierze, ale 3-4 jak najbardziej. De facto, po co nam 7 transferów?
Żeby kadra zespołu dobiła do tych 25 piłkarzy. Na każdą pozycje powinien być przynajmniej jeden zmiennik plus rezerwa. Od Lipca do Listopada czeka nas 21 kolejek plus Puchar Polski, przy obecnej kadrze nie ma szans by nasi tytani kondycji to wytrzymali.
Odpowiedz cytując