Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
Od: 04.2013
Offline
#
64338
02.07.2013, 12:11
Bo to promcja jest: 3 piłkarzy i 4 studentów na doczepkę za darmoszkę.
Vasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasil
Znajdź inne posty napisane przez Vasil