Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23234
Stary 02.07.2013, 11:47
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Typowy wyborca Pisu na przykładzie Drozda (który powiedział w zeszłym miesiącu):

Oczywiście, że prawica. Nawet jeżeli metody mogłyby się wydawać socjalne to cel, czyli wzmocnienie państwa jako całości, sprawiedliwszy podział wspólnego dorobku, dążenie do harmonijnego rozwoju wszystkich warstw społeczeństwa i umocnienie narodowej integralności, są zdecydowanie prawicowe.

Super, tylko co znaczy "dobrowolnie i poprzez rynek"? Gdyby warunki początkowe były takie same dla wszystkich można by takie wyznaczniki wprowadzać. W Polskich warunkach brzmi to kuriozalnie.

Nie każdy ma tube propagandową w formie TV Trwam, Radio Maryja czy TV Republika, które są pro Pis. Prędzej takiej akcji z kucykiem spodziewałbym się po Jarku bo to co ten chłop wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. (Krzyż, Smoleńsk, kongres Częstochowa i inne tego typu akcje byleby pokazać się w telewizji, kościele jako patriota i katolik, )
I co zrozumiałeś z tego co napisałem? Nic, bo jesteś dokładnie tak samo czerwony jak komuchy. Sprawiedliwy podział dorobku cię boli? Czy harmonijny rozwój? Rozumiesz w ogóle po polsku?

Ze swoimi mądrościami jesteś klasyczną V kolumną i mam wrażenie, że zdajesz sobie z tego sprawę, dlatego dyskusja z tobą jest równie bezcelowa co z jednym z klonów płatnego propagandzisty.

Przecież ty masz tubę propagandową tvn, gw, fakty i mity, superstacja, tok fm. Powtarzasz te same brednie które tam lecą od lat. Krzyż ci przeszkadza ? Czerwoną gwiazdę sobie na czole wytatuuj. Smoleńsk cię męczy? Jak każdego czerwonego. Częstochowa boli? Są tacy którzy nie wstydzą się swojej wiary. Zazdrościsz?
Hej Nasz TS !!