Lukasz napisał(a):

|
Jakiś ponury żart. Będą kupczyć na stadionie. Cytat: Powierzchnie pod trybunami wynajmiemy więc nawet na sklep sieciowy: "Biedronkę" czy "Tesco" - zapowiada Krzysztof Kowal, dyrektor ZIS.
|
To jest myślenie życzeniowe, koszt dostosowania przestrzeni pod trybunami na supermarket byłby bardzo duży. Jak wszyscy wiedzą nawet z ogrzewaniem jest problem i trzeba by tu sporo zainwestować. Żeby taki biznes się opłacił sklep musiałby być wielkopowierzchniowy a przestrzeń pod trybunami aż tak duża nie jest. Instalowanie się z mniejszym sklepem nie przejdzie. Gdyby była taka możliwość Wisła sama zrobiłaby to już dawno. Stadion jest pod względem funkcjonalnym spieprzony przez ZIKiT i to ta instytucja kosztem premii dla pracowników powinna to teraz naprawić.