TYSIAC906 napisał(a):

|
Z wywiadu z Bednarzem wynika ,że stadion też będziemy mieć w Myślenicach ? Prosze ,powiedzcie mi ze źle zrozumiałem ... Wtedy to będzie Wisła Myślenice. A jazda do Myślenic na mecz też mi się nie uśmiecha
|
Niby gdzie Jacek mówi, że mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy, PP i innych rozgrywek będą rozgrywane w Myślenicach?