Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21070
Stary 02.07.2013, 09:51
kominek napisał(a):Wyświetl post
tak cupiał zbuduje stadion na 33 tys. W centrum myślenic. To już pewne. Trwają już pracę nad zmianą tekstu my chłopcy z reymonta na my chłopcy z myślenic.
śmiesznie ,śmiesznie ..
Odpowiedz cytując