|
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
|
|
kominek napisał(a): 
|
tak cupiał zbuduje stadion na 33 tys. W centrum myślenic. To już pewne. Trwają już pracę nad zmianą tekstu my chłopcy z reymonta na my chłopcy z myślenic.
|
śmiesznie ,śmiesznie ..
|
|