Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
21067
02.07.2013, 09:44
Z wywiadu z Bednarzem wynika ,że stadion też będziemy mieć w Myślenicach ? Prosze ,powiedzcie mi ze źle zrozumiałem ... Wtedy to będzie Wisła Myślenice. A jazda do Myślenic na mecz też mi się nie uśmiecha
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906