Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23227
Stary 02.07.2013, 06:43
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Napisałem prawdę i widzę, że pewnych ludzi zabolało i ma boleć. Dobry czerwony to martwy czerwony. Nie ważne czy chce zdejmować krzyże czy kanonizować brata.

Jakbyś słuchał audycje radiową do której podałem linka dzisiaj, to mógłbyś usłyszeć dokładnie wypowiedź Korwina o Hitlerze i dlaczego tak często o nim mówi. To jest jedyny sposób, żeby "wolne media" mówiły o nim. Jak ktoś nie należy do postkomunistycznej bandy to nie ma szans się przebić do liczących stacji tv.

Co do uniewinnienia Hitlera to nie zostałby skazany za mordowanie żydów, bo nie dałoby mu się udowodnić winy, oczywiście zostałby skazany na śmierć ale nie za "holocaust".



No patrz, jaka niespodzianka.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga