Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline
#
23227
02.07.2013, 06:43
kamikaze
napisał(a):
Napisałem prawdę i widzę, że pewnych ludzi zabolało i ma boleć. Dobry czerwony to martwy czerwony. Nie ważne czy chce zdejmować krzyże czy kanonizować brata.
Jakbyś słuchał audycje radiową do której podałem linka dzisiaj, to mógłbyś usłyszeć dokładnie wypowiedź Korwina o Hitlerze i dlaczego tak często o nim mówi. To jest jedyny sposób, żeby "wolne media" mówiły o nim. Jak ktoś nie należy do postkomunistycznej bandy to nie ma szans się przebić do liczących stacji tv.
Co do uniewinnienia Hitlera to nie zostałby skazany za mordowanie żydów, bo nie dałoby mu się udowodnić winy, oczywiście zostałby skazany na śmierć ale nie za "holocaust".
No patrz, jaka niespodzianka.
Liga niezwykłych dżentelmenów:
Retro Liga
_ukoL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _ukoL
Odwiedź stronę domową użytkownika _ukoL!
Znajdź inne posty napisane przez _ukoL