Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
gienek_majonez
Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1802
02.07.2013, 06:33
No miałem właśnie i ze strony
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...od_90_zlotych/
wynika, że powinno być 180zł
pozdrowienia
gienek_majonez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gienek_majonez
Znajdź inne posty napisane przez gienek_majonez