|
Stilic ? jesli Wilka sprzedadzą to być może sprowadzą Semira, który nie miał miejsca w Karpatach (13 druzyna w lidze Ukraińskiej)
Do Lecha raczej Bośniak nie pójdzie bo mają Hammalainena,Linettyego czy Drygasa na tej pozycji
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.07.2013 o godz. 21:47.
|