Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64324
Stary 01.07.2013, 21:06
tofik napisał(a):Wyświetl post
W czołowych klubach ekstraklapy jak ktoś zarabia 10 - 20 k zł miesięcznie, to jest uważany za wolontariusza, który gra za pół darmo )
co to jest czolowy klub ? w Lech 20 k zarobki to norma, a w Piascie to maksimum...
Odpowiedz cytując