Kapsel napisał(a):

|
Czy ty człowieku masz jakieś zaburzenia mózgowe ? Gość który nie strzelił gola 2 lata miał zarabiać 100 - 200 tyś ? Grał za jakieś marne grosze. Wisła go ściągneła gdy miała ogromne kłopoty. Też sobie mogę wyciągnąć z dupy jakąś sumke. Ps słyszałeś że Boguski zarabia 2 mln za miesiąc ?
|
Sikorski miał ponoć 20 tys pln (nie wiem czy brutto czy netto) miesięcznie. Gdzieś coś takiego przeczytałem.