bódyń napisał(a):

Stilic wspaniale wzmocnienie z Karpat Lwow. No panowie bez jaj. facet mial odejsc Nie-Wiadomo-Do-jakiego-Klubu a poszedl do Karpat. To jest podsumowanie jego umiejetnosci.
Brozek o przepraszam Pan Brozek co wywalil Petrescu bo trzeba bylo trenowac. Po latach okazalo sie kto mial racje. Wspaniala skutecznosc: 1 bramka na pol roku. Troche lepszy niz Sikorski(ktory nie machal przynajmniej rekami).
|
Pamiętaj, że jesteśmy tylko Wisłą - przeciętniakiem nawet w skali kraju. Nie wiem, czy z tymi Karpatami, którymi lekko gardzisz byśmy poszalelli obecnie. O poważnych ekipach ukraińskich nawet nie ma co wspominać...
Brożek jest ryzykiem, bo to mimo wszystko piłkarz, który od 2-3 lat manewruje między ławką a trybunami głównie. Stilic natomiast to wciąż zawodnik młody, z talentem wręcz nieprzeciętnym. Smuda chyba do niego trafiał. Nawet na pół gwizdka przykrywa Chrapka czy innego Gułę czapką jak cchce i kiedy chce, nie ten format piłkarza... Moim zdaniem do rozważenia opcja.