AS82 napisał(a):

Rydzyk jest chytry ,to może ci załatwić jedynie darmowe praktyki vide jego uczelnię w Toruniu
|
To nie jestem zainteresowany. A tobie dobrze płacą? Chyba tak, skoro tu siedzisz, choć tyle razy dostałeś od swoich przeciwników po łbie. Tak jak pisałem, mogę poprzeć każdego, kwestia ceny, mogę nawet wypisywać takie głupoty jak ty...