Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64314
Stary 01.07.2013, 15:28
Viper napisał(a):Wyświetl post
Odeszli dokładniej
Genkov - ponoć 200tys euro za sezon
Iliev - ?
Sobolewski -też nie grał za czapkę gruszek
Pareiko - ?
Jaliens - ponoć 200tys euro za sezon
Sikorski - ?

Czyli ładna sumka nam się tutaj zbiera. Trzeba jednak pamiętać, że budżet Wisły również jest mniejszy w porównaniu do zeszłego sezonu.
Według danych gazetowych typu fakt/ps to wyglądałoby to mniej więcej tak:
Genkov - 350 tys
Iliev - 350 tys
Sobolewski -tu nie wiadomo
Pareiko - 200 tys
Jaliens - 400 tys
Sikorski - 100-200 tys

Garguła zarabiał w granicach 300 tys, podobno zgodził się na obniżenie ale coś mi się wydaje że miało to związek z tą burzą wokół niego kiedy miał dostać bilet do Wrocławia.

Stilic to byłaby całkiem dobra opcja a i z Brożkiem chyba też jeszcze może temat nie jest zamknięty. Do tego LO i kadra byłaby w MIARĘ wystarczająca
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 01.07.2013 o godz. 15:30.


Odpowiedz cytując